Software house Umbrella Limited powstał z myślą o efektywnej pracy w atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu. Jeśli chcesz współtworzyć z nami dedykowane systemy IT, aplikacje webowe czy być konsultantem dla naszych Klientów, aplikuj! Właśnie szukamy nowych osób do zespołu.

TESTER AUTOMATYZUJĄCY

Twoje zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji handlowej dla Klienta z sektora B2B (marketplace).
  • Projektowanie i tworzenie testów automatycznych.
  • Analiza wymagań.
  • Tworzenie przypadków testowych.
  • Przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego.
  • Dbanie o dokumentację testową.
  • Kooperacja z zespołem testerskim i developerskim.

Nasza oferta:

  • Forma zatrudnienia: B2B lub umowa zlecenie/dzieło.
  • Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu.
  • Możliwa praca częściowo zdalna po wdrożeniu w projekt.
  • Swobodna atmosfera i dobre relacje w zespole.
  • Ciekawe i ambitne projekty.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Elastyczne godziny pracy.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość frameworka Cypress.
  • Znajomość zagadnień testerskich na poziomie ISTQB Foundations Level (projektowanie testów, raportowanie defektów i retesty).
  • Znajomość podstaw GIT,  systemu Linux, automatyzacji testów funkcjonalnych.
  • Umiejętność raportowania defektów oraz przygotowywania raportów.

Czekamy na Twoją aplikację! Wyślij CV na adres [email protected]. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.